Lietotājs
Parole

Lomu spēles


kaadskautkur | 16.06.2024. - 00:44:29 | Diskusija lasīta 101 reizes

Interesanti, vai šeit ir cilvēki, kurus interesē tādas lomu spēles, kuras nav tieši un nepārprotami seksuāla rakstura, bet gan ar garu un tēlainu scenāriju (ar fetišiem utml.), kas spēj novest pie "vajadzīgā rezultāta"?

Aizdomas, ka esmu ļoti rets dīvainis, kurš, skatoties p****, izbauda sākumu, bet, kad sākas seksuālas darbības, tad iestājas atslābums un vairs nav interesanti   Vispār ir vairākas filmas, kurās nav nekā seksuāla, taču tās mani aktivizē daudz vairāk nekā tieši seksuāla rakstura saturs.

Esmu pameklējis, ko internetā dara citi (pārsvarā jau angliski runājošie) un kā veido tekstuālas lomu spēles. Protams, tur 99% ir klaji seksuālas, varbūt ar pavisam īsu ievadu.

Pagaidām vienīgais veids, kā kaut cik izbaudīt detalizēti tēlainas lomu spēles teksta veidā pēc konkrēta scenārija, šķietami ir mākslīgā intelekta risinājumi. ChatGPT, Copilot vai Sonet te īsti neder - tie ir tik cenzēti, ka pat pieminot vārdu "dusmīgs" tie atsakās turpināt. Atradu veidus, kā savā datorā lokāli instalēt necenzētus modeļus, taču tas ir diezgan dārgs prieks, jo vajag pamatīgi jaudīgu datoru, lai pavilktu modeļus, kas spēj kaut cik atdarināt emocijas un sekot scenārijam. Tie gan spēj rakstīt diezgan detalizētus tekstus. Vidējais cilvēks diez vai spētu būt tik pacietīgs un radošs, jo MI modeļi ir trenēti uz lēruma dažādas literatūras.

Vēl var datorā instalēt attēlu ģeneratorus, kuros izveidot lomu spēlēm atbilstošas bildītes. Sirreālas lietas gan šie ģeneratori īsti neprot veidot pēc pieprasījuma, nākas pamatīgi papūlēties, lai izveidotu kaut ko uz šausmeņu pusi ar ķermeņa transformācijām utml.

Jebkurā gadījumā, MI pagaidām nespēj aizstāt cilvēku, taču, ja piemērotu cilvēku nav iespējams atrast, nu tad jāiztiek ar "mākslīgiem"  

Kā citiem ir ar lomu spēlēm? Vispār interesē, un vai esat mēģinājuši arī teksta veidā, sarakstoties?
Atbildes (0)
Šajā diskusijā nav nevienas atbildes
© Gay.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.