Lietotājs
Parole

Jūnijā Rīga kļūs par mājvietu dažādiem Baltijas praida pasākumiem


samtene1 | 19.05.2024. - 13:02:50 | Diskusija lasīta 139 reizes

Jūnijā Rīgā vairāk nekā nedēļu notiks dažādi Baltijas praida pasākumi, kas noslēgsies ar gājienu 15. jūnijā, aģentūru LETA informēja Latvijas cilvēktiesību aktīvists un LGBTQI tiesību aizstāvis Kaspars Zālītis.


"Baltic Pride" sāksies ar Praida nama atklāšanu 6. jūnijā un turpināsies ar dažādām aktivitātēm, ieskaitot sarunas par erotiku mākslā, plakātu darbnīcu, kino, ballēm un forumu "Dažādības un iekļaušanas forums".
Pasākuma kulminācija paredzēta sestdien, 15. jūnijā, kad plānots gājiens par vienlīdzību "Until we are all equal" ("Kamēr mēs visi nebūsim vienlīdzīgi").

Gājienu rīko LGBT un viņu draugu apvienība "Mozaīka".
Kā norādīja Zālītis, gājiens plānots tajā pašā maršrutā, kurā tas notika pērn Rīgas praida laikā.
Kā liecina informācija aģentūras LETA arhīvā, pērn gājiens "Mēs visi esam Latvija" sākās Vērmanes dārzā, tad tā dalībnieki devās pa Elizabetes ielu, Brīvības ielu, Bruņinieku ielu, Tērbatas ielu un atgriezās Vērmanes dārzā.

Kā aģentūra LETA noskaidroja Rīgas domē, pasākuma organizētāji ir iesnieguši pieteikumu gājiena saskaņošanai un tas tiek izvērtēts.
Informācija par praida pasākumiem pieejama vietnē "balticpride.org".

Avots: Leta
Atbildes (0)
Šajā diskusijā nav nevienas atbildes
© Gay.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.