Lietotājs
Parole

orālā seksa pašmācība


zalktis | 21.07.2023. - 11:03:54 | Diskusija lasīta 559 reizes

ievadsvēstuļveida raksts.
Dzīvoju vēlaizvien kumodes kreisajā atvilknē (vai labajā, ja skatās no loga puses), bet mērena (domāts "konkrēti nevaldāma") vēlme noskaidrot savdabīgos robežojumus un gaumi man naktīs vektorē vaur smadzeņu ceturdaļlodēm (domats - "iedomājos par to dzerot otro rīta kafiju").

tirzājums.
Apgādājos ar elegantu līdzekļpalīgu - silikona gurķi kuram varbūt ir (bet varbūt arī nav!) anatomiska līdzība vīrieša ķermeņa daļai. Jāatzīst ka konkrētā gurķa krāsa varētu būt līdzīgāka Līvu tautības zemnieka ceļgala apakšpusei, bet hey - nebūsim sīkumaini.
Pamēģinājos un secināju ka gūstamās jūtsajūtas patīkamas.
Bet (gribētu teikt "un", BET tas neskan gana dēmondramatiski) iemāņvadīt zaļo palīgu rīklē rada mērenu vēlmi apmēslot Ļubas tantes dāļijas, kuras ieaugušas centrāltirgus asfalta daudzgadīgā bedrē strarp gāļas pāviljonu un 362 tirdzniecības vietu.

mācīb-palīg-saucis.
starptautiskajā tīklājā lasijos dažādus padomus kā atturēties no krustziežu mēslošanas laikā kad barības vadā netīšām nonāk gurķim līdzīgs verķis.
Populārs padoms ir sasprindzināt kreisās kājas mazo pirkstiņu. Mēģinājos, bet iespējams man traucē jogas prasmju absolūts iztrūkums un sasprindzināt tieši kreisās kājas tieši mazo pirkstiņu īsti nesanāk. Sasprindzinot visus kreisās kājas pirkstus etiķainās garšas uzplūdus nemazina.
Rekomendācijas? Ieteikumpadomi? Plakāti ar detalizētu, grafisku rīzības plānu?
Atbildes (1)
zalktis | 22.07.2023. - 23:48:07

... sažņaugt dūrē labās rokas īkšķi: nedarbojas;
... sažņaugt dūrē kreisās rokas īkšķi: nedarbojas;
... viegli ieeļot dildo: atvieglo ievadīšanu rīklē;
... uzvilkt prezervatīvu: nejūtu būtisku atšķirību;
© Gay.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.