Lietotājs
Parole

Выборы!!!


amazonka69love | 18.09.2022. - 11:15:24 | Diskusija lasīta 2106 reizes

Всю ночь изучала, за какую партию стоит отдать свой голос... Ужасно много информации... Но я всё-же определилась: Проголосую за партию, которая за равные права для всех жителей нашей стороны, для которых она является родиной, несмотря на национальность, язык,   вероисповидание... Ведь в оконцовке важны лишь люди! 🤗
Atbildes (61)
1234
alvils | 18.09.2022. - 14:25:38

Man vajadzētu balsot par Par! un uzskatu, ka viņiem ir vismodernākā politika - sociālliberālisms. Sociālais nozīmē visiem dot beznosacījuma labu starta kapitālu un pamatvajadzības (tieši tā - naudu, veselību, izglītību). Liberālisms nozīmē, ka pēc tam pārējos plusu katrs pelna ar savu gudrību un spējām un robežas izaugsmei netiek liktas. Tā ir vismodernākā ideoloģija, kas der digitalizācijas laikmetam, kad roboti, datori aizvien vairak dara cilvēku darbu un tas viss maina sociāli ekonomiskās attiecības.

Diemžēl Par! šo programmu neartikulē pietiekoši efektīvi, daudzi pat neapzinās. Savienība ar LA ir katastrofa. Parieši jau divas pašvaldību vēlēšanas izgāja cauri šai katastrofai, zaudēja, bet neko nav mainījuši. Industriālās un ekonomikas programmas vispār nav. Tātad sajūta, ka viņi jūtas baigi gudrie. Nu dieas ar viņiem. Vēlētāji vēl nevis gudros, bet tautas kalpus un pārstāvjus. Ja parieši jūtas gudrāki par pūli, tad lūdzu - lieciet priekšā idejas, programmas. Bet tas, ko mēs redzam uz viena liela dzeltena plakāta Rīgā "Nāciet, runājiet, mums Jūsu domas ir svarīgas", liecina, ka no visas tās gudrības un līderības nav nekā.

Saka, ka politika esot iespēju māksla, iespējamā māksla. Un daudzām partijām šī doma der kā piegriezta - konjunktūrisms bez idejām, bet izdomas, bez iztēles, bez drosmes.

Bet politiskā līderība jau nozīmē nevis tikai uzklausīt, bet redzēt plašāk laukumu un gudru cilvēku lokā ģenerēt lielas, drosmīgas idejas, kas apvienot nāciju virzībai. Manā skatījumā šāda ideja varēja būt ideja par Latviju, kā modernas ekonomikas valsti, par viedās industrijas izrāvienu. Nekas no tā šājā it kā modernajā partijā nav.


Tā nu es izvēlējos, ka balsošu par otru sev tuvāko spēku - Progresīvajiem. Pats arī biju viņos kādu laiku. Arī naudu noziedoju viņiem, lai veicas.

Paredzu, ka jau sestdienas vakarā Kariņš un Reirs sāks runāt par budžeta griešanu un taupību un ko tik vēl nē. Un visi pārējie viņam piebalsos. Man ir pāŗliecība, ka Progresīvie iestāsies pret šādiem Kariņa un Reira murgiem.

Progresīviem, kad viņus ievēlēs, nebūs vienkārši. Viņiem vajadzēs iemācīties, ka naudu savam sociālajām programmām viņīem vajadzēs ņemt no modernas ekonomikas un tā būs jāatīsta. Roboti, MI, un viss pārējais. Viņiem tas būs jāiemācās. Bet viņi ir jaunu un gudri un arī savā ziņā traki un atvērti. Un viņi to iemācīsies. 

Esmu par Pro, par Progresīvajiem!
alvils | 18.09.2022. - 14:29:34

Vēl ļoti svarīgs arguments par Progresīvajiem ir koalīciju spēles. 

Viens jautājums ir - kāda partija man ir vistuvākā? Bet varbūt vēl svarīgāks ir jautājums - kādu es gribētu koalīciju.

Piemēram, kāds svārstīgas labējais var teikt, ka viņš/viņā noteikti par par jenotiem (Jauno Vienotību). Bet, kad viņš/viņa domā par koalīciju, tad lielais jautājums var būt, vai koalīcijā es gribu redzēt Progresīvos vai nē? Un ja gribu redzēt (lai politika būtu sociāli atbildīgakā, lai būtu drošība par zaļajiem un LGBT jautājumiem), tad varbūt labāk ir nobalsto par Pro, nekā par JV, pat ja JV ir pirmajā vietā.

Viegli iedomāties, ka JV jau nu ļoti gribētu veidot koalīciju bez Pro. Tieši tāpēc Pro ir vajadzīgs ļoti, ļoti daudz balsu, lai viņus ne tikai ievēlētu (reitingos viņi ir pārspējuši AP un krietni pāri 5% slieksni, iēvēlēs, nav šaubu), bet lai viņi arī tiktu koalīcijā. Ja būs daudz balsu, tad būs vieglāk partiju sarunās.
alvils | 18.09.2022. - 14:36:21

Un speciāli amazonka69love - Progresīvie no "latviešu partijām" ir visatvērtākā. Un tagad jau man liekas, ka nacionālais jautājums vispār ir nolikts malā. Visi ir pret agresoru un okupantvalsti. Visi saprot, ka tas nozīmē arī krievu valodas ierobežošanu - ņem ārā no valsts un pašvaldību saziņas, ņem ārā no internetbankā. Bet visi arī ikdienas dzīvē solidarizējas ar krievu cilvēkiem. Es ar prieku un bez mazākās svārstīšanās labprāt ar vienkāršajiem cilvēkiem runāju krieviski - mēs esam vienā zemē, mēs esam viena nācija un turamies kopā. Un Putins ir kaut kas pilnīgi par sevi, viens pats, kopā ar savu oligarhu, kgbešņiku, silovku, vāgneriešu un izsitēju un cietumnieku kliki.

OMG, atceros, kā Progresīvie sāka - viena maza, neslaucīta istabiņa arodbiedrību namā, sulas pudelēs un skrejriteņi stūrī. Un tagad viņiem ir visas iespejas tikt valdībā. Un mugurkaulu viņi ir saglabājuši. Bija taču tik daudz runu, ka vajadzētu iet tajā vai citā partiju apvienībā. Nē, viņi palika paši par sevi un tagad bez klanīšanās un kompromisiem arī iet uz Saeimu.
alvils | 18.09.2022. - 14:50:15

re amazonka69love

Ahā, liekas, ka tu šo pavedienu uztaisīji, lai pateiktu, ka balsosi par kādu no "krievu partijām".

Iesaku tomēr balsot par to, kas ir ekonomiski tuvāka.

Ļoti agrā jaunībā es laikam balsoju arī par TB/LNNK utml. Bet tad sapratu konservatīvais vs progresīvais, labējais vs kreisais noskīrums un ļoti ilgus kadus (vairākas vēlēšanas) balsoju par Saskaņu, jo viņi bija vienīgie daudzmaz saprātīgi sociāldemokrāti un viņi bija arī PES - Eiropas sociāldemokrātu partijā. Protams, nebija viegli. Es, piem., nevarēju saviem kolēģiem darbā stāstīt, par ko balsoju, jo būtu izbanots. Es nevarēju ziedot partijai, jo tad mans vārds parādītos KNAB publiskajās atskaitēs kā Saskaņas ziedotājs un atkal - diskriminācijas draudi. Nebija viegli arī tāpēc, ka Sakaņa nebija īsti par LGBT, nebija droši Rietumu kursa atbalstītāji. Bet tomēr - līdz Progresīvo izveidošanai es balsoju par Sakaņu, jo citu sociāldemokrātu Latvijā nebija.

Protams, pēc Progresīvo izveidošanas lietas manījas. Bija gan Pro, gan Par!, beidzot bija izvēlē. Beidzot bija arī drošība un beidzot Pro un Par! bija partijas, par kurām nebija jākaunās un kurām droši varēja ziedot.
amazonka69love | 18.09.2022. - 17:03:22

Man vienalga kādā valoda un tautība, galvenais vienādas tiesības, un rūpes par mūsu nākotni...
Jūs jau spiežat šķelt sabiedrību, bet mums ka nekad vajag būt kopā, lai gāztu to ko sastrādāja līdzšinēja valdība: pieņemot līkumus kurās laupis mums visiem visas tiesības...  
Brīvi izteikties, skatīties to ko paši gribam, ne viss to ko mums tiek piespiedu kārtā piedāvāts, darīt ko gribam, saprātīgu līkumu robežās...  
Tagad ar izglītību notiek vistīrākais genocīds! 
Bet no ka jums baidīties, ja saskaņā ar statistiku mūsu attieciba ir viens pret seši jūsu laba.
Jo ja tā turpināsies, dabūsim to pašu kas notiek kaimiņvalstī. 
Es maksāju nodokļus un man ir tiesības saņemt to pašu ka citiem - vienādu attieksmi.
Šo, gandrīz 20 gadu laikā ar savienības atbalstu ražotne tiek tikai slēgta, un nekas jauns nav uzbūvēts, viss par saviem līdzekļiem, un ar stingriem ierobežojumiem. 
Ka var celt ekonomiku, ja nekas netiek ražots, audzēts...  
Tikai no zila gaisā, ka Holandē! 😂😂😂
Beidziet klausīties propagandu kas joprojām saucas par ziņām, un sāciet reāli skatīties uz situāciju! 
Разделяй и властвуй, эта истина всегда кстати если хочешь уничтожить государство ради личной выгоды! 
Visiem vajag aizdomāties, lai visi mūsu zemes cilvēki tiktu pie vienādām tiesībām uz tā pamata ka šī zeme ir mūsu dzimta zeme, kur mēs piedzimām, augam, attīstījāmies...  
Tā ka dārgi līdzcilvēki: izdariet pareizo izvēli, lai gāztu līdzšinējo valdību kura noveda mūs līdz ( * ) un līdz 💩.
alvils | 18.09.2022. - 17:21:46

Pirms agresijas Ukrainā varēja runāt šā vai tā. Bet ja agresijas sākumā visi Latvijas krievi būtu kategoriski nostājušies pret noteikta diktatora agresiju, pret šī diktatora pavēlētām slepkavībām citā valstī, pret tā īstenotiem cilvēktiesību un kara noziegumiem svešā valstī, tad arī šie citi jautājumi tagad risinātos savādāk. Tāpat kā tie būtu risinājušies savādāk pēdējos 20-30 gados, ja Latvijas krievi būtu nosodījuši PSRS okupāciju un būtu nelokāmi iestājušies par Latvijas neatkarību un piederību ES, NATO un būtu nokārtojuši eksāmenus un ieguvuši Latvijas pilsonību. Ir jāsaprot, ka šie Latvijas Republikai, Latvijas valstija, Latvijas nācijai un latviešu tautai ir eksistenciāli jautājumie un par tiem diskusijas nav iespējamas. Ja par šo būtu vienprātība latviešu un krievu starpā, tad, nešaubos, krievu valodai un kultūrai Latvijā varētu būt daudz, daudz lielāks atbalsts.

Un par ekonomiskiem jautājumiem. Kā redzēji, bija jāpaiet 25+ gadiem, lai Latvijā 2017. gadā beidzot izveidotos viena (centriski) kreisa partija - Progresīvie. Visus šos 25+ gadus pie varas bija oligarhi, labējie un visādas viduvējības, kas risināja etniskās lietas.

Es domāju, ka ideja par Latviju kā modernas ekonomikas (roboti, MI u.c. tehnoloģiju) iespēju labklājības valsti varētu vienot visas tautības un nodrošinātu to, kas katram vajadzīgs - mājas, ģimeni, drošību, izaugsmi, jēpilnu un labi atalgotu darbu.

Nu liekam taču beidzot etniskos jautājumus un Krievijas lietas pie malas un fokusējamies uz modernu ekonomiku un labklājību. Un Progresīvie ir labs piemērs.

Nesen satiku Saskaņas kampaņotājus viņu teltī. Un kas tad bija viņu reklamas lapiņā? Tautība un tradicionālās ģiemenes vērtības. Ivans Klementjevs. Sociālās lietas ir OK, jarisina, bet kopā ar modernu ekonomiku (par ko Saskaņa neko nezina un kopš Vjačeslavs Dombrovskis aizgāja uz AP, nezina pilnīgi neko) un ar piederību Rietumu demokrātijām.
alvils | 18.09.2022. - 17:35:32

Bet kopumā esmu samērā vienaldzīgs attiecībā par tautībām un etniskiem jautājumiem.

Pasaulei kopumā ir daudzi citi izaicinājumi. Runā, ka pēc nepilnām 2 nedēļām Tesla Īlons Masks sava uzņēmuma konferencē atklāšo Tesla Bot - Tesla humanoīdu robotu. Tas maksāšot ap 300.000$, būšot cilvēka augumā un varēšot darīt cilvēku darbus. Protams, ka Teslai neiet labi ar saviem lielajiem plāniem. Pašbraucošais auto vēl top un arī Tesla humanoīds laikam nebūs pilnīgi gatavas.

Bet Masks jau teica, ka roboti aizstāšot cilvēkus visos fiziskos darbos.

Un attiecībā par intelektuālajiem darbiem. Google AlphaCode un OpenAI Codex ģenerē programmu kodu no dabīgās valodas pavēlēm. Manos video ir mākslas ģenerēšanas programma. Matemātika tiek automatizēta. Viss notiek.

Senajos laikos bija jāizkalpina citi cilvēki vai dzīvnieki, lai iegūtu ienākumus, par kuriem apmaksāt sociālās lietas. Mūsdienās mašinas un roboti rada naudu un ienākumus, ar kuriem varētu nodrošināt labklājību visiem.

Šis ir lielais iespēju laikmets, lai iznīcinātu nabadzību un izveidotu labklājības sabiedrības. Balstoties uz tehnoloģijām. Šim vajadzēta būt vēlēšanu lielajam jautājumam un vīzijai priekš Latvijas.

Diemžēl atkal kaut kādas viduvējības dzīvojas pa kandidātu sarakstiem.

Šaja ziņā Progresīvo Briškena programma ir viscerīgākā. Galīgi nav ideāla. Briškens gandrīz nemin robotus un MI. Bet gan jau ka viņš pie varas nonāks un sapratīs, ka roboti un MI ir jābūt ekonomikas bāzei.
alvils | 18.09.2022. - 17:35:32

Bet kopumā esmu samērā vienaldzīgs attiecībā par tautībām un etniskiem jautājumiem.

Pasaulei kopumā ir daudzi citi izaicinājumi. Runā, ka pēc nepilnām 2 nedēļām Tesla Īlons Masks sava uzņēmuma konferencē atklāšo Tesla Bot - Tesla humanoīdu robotu. Tas maksāšot ap 300.000$, būšot cilvēka augumā un varēšot darīt cilvēku darbus. Protams, ka Teslai neiet labi ar saviem lielajiem plāniem. Pašbraucošais auto vēl top un arī Tesla humanoīds laikam nebūs pilnīgi gatavas.

Bet Masks jau teica, ka roboti aizstāšot cilvēkus visos fiziskos darbos.

Un attiecībā par intelektuālajiem darbiem. Google AlphaCode un OpenAI Codex ģenerē programmu kodu no dabīgās valodas pavēlēm. Manos video ir mākslas ģenerēšanas programma. Matemātika tiek automatizēta. Viss notiek.

Senajos laikos bija jāizkalpina citi cilvēki vai dzīvnieki, lai iegūtu ienākumus, par kuriem apmaksāt sociālās lietas. Mūsdienās mašinas un roboti rada naudu un ienākumus, ar kuriem varētu nodrošināt labklājību visiem.

Šis ir lielais iespēju laikmets, lai iznīcinātu nabadzību un izveidotu labklājības sabiedrības. Balstoties uz tehnoloģijām. Šim vajadzēta būt vēlēšanu lielajam jautājumam un vīzijai priekš Latvijas.

Diemžēl atkal kaut kādas viduvējības dzīvojas pa kandidātu sarakstiem.

Šaja ziņā Progresīvo Briškena programma ir viscerīgākā. Galīgi nav ideāla. Briškens gandrīz nemin robotus un MI. Bet gan jau ka viņš pie varas nonāks un sapratīs, ka roboti un MI ir jābūt ekonomikas bāzei.
amazonka69love | 18.09.2022. - 23:08:33

Ooo, ka iet zombi? 
Redzu ka tev ir izskalotas smadzenes  un ja tev būtu radi un draugi kaimiņvalstīs, tad tu zinātu kas notiek īstenībā, un tā ka mums liegta pieeja massmadijam, mēs nevaram redzēt situāciju no visām pusēm, tam dēļ kādu apvainot nav tiesību, kaut ko tādu secināt nevar, jo nav zināma patiesībā jo liegta informācija!
amazonka69love | 18.09.2022. - 23:17:13

Mums tak nedot to pilsonību, bet mēs te esam dzimuši, mūs spiež to kārtot... Kāpēc? Šī zeme ir mūsu dzimtene tāpat ka jūsu, bet vienalga ir tāda starpība... Kāpēc kāds ir pārāks par citu jo izsaka savas domas valsts valodā? 🤔
Varam te dzīt muļķības un apspriest to kas sen jau ir izkošļats, bet jēgas vienalga nebūs, kamēr nebūsim vienlīdzīgi mūsū dzimtenē! 😉
Un kad sakars ar mūsu problēmām Maskām? 🤔🙄
alvils | 18.09.2022. - 23:49:03

re amazonka69love

OK, cik saprotu, tad Jūs balsosiet par kādu no partijām, uz kurām es virsū neskatos. Un labi vien, ka tā. Jo tālāk no Jums, jo labāk.
amazonka69love | 19.09.2022. - 05:45:49

Diez vai mēs nonāksim viena balsošanas iecirknī. 😂😂😂
amazonka69love | 19.09.2022. - 06:00:49

Хотя на самом деле выборы большого значения не имеют, потому что мы просто скорее всего все замёрзним и умрём с голоду! 😂😂😂
И для кого будут строить заводы и кем, как предлагают в соседней дисеусии, если здесь всё равно ни кто не останется, и к сожалению граждани (pamatnācija), скорее всего первыми станут делать ноги...
amazonka69love | 19.09.2022. - 06:46:12

Я считаю, что образование надо получать на разном языке, а так как рускоговорящие население ( не надо путать язык и нацию)  тоже платят налоги, то наши дети имеют право получать образование на родном языке, чтоб стать достойными членами общества! 

Не поленитесь, сходите на выборы, сделайте свой выбор, в противном случае ваш голос достанется действующей партии и этот бред не закончиться...  

Сами видете что происходит... Геноцид в чистом виде, и я не про язык, а про то что нас всех лишили прав принятым законами которые лишили нас свободы выбора.
Рабство уже давно отменили, а всё равно чувствую себя рабом из-за таких законов которые лишают меня выбора, а значит мы живем в диктаторском государстве, а не в демократическом! 🙄
kaadskautkur | 21.09.2022. - 19:32:49

Tas kultūru un valodu jautājums ir apmēram kā ar vegāniem un gaļēdājiem. Abas grupas var skaļi apgalvot, ka grib integrēties un dzīvot kopā, taču tiklīdz rodas kāda divdomīga situācija, tā katrs metīsies "aizstāvēt savējos", reizēm īsti neizvērtējot "otrās nometnes" priekšlikumus, jo savējie tomēr ir a priori tuvāki.

Un tad tā neloģiskā situācija - esmu dzimis valstī, kur valsts valoda (un kultūra) ir latviešu, bet mana dzimtā valoda nav latviešu. Kā tas tā var sanākt? Valodā taču nedzimst, valodu iemācās. Ja ir iemācīta valoda, kas nesakrīt ar dzimtenes valodu, kurš tad pie tā ir vainīgs un kāpēc valstij būtu pienākums turpināt uzturēt šo neloģisko "dzimtā valoda nesakrīt ar dzimtenes valodu" situāciju arī nākotnē? Jo ja to turpina uzturēt, tad dzimtene kļūst tikai par teritoriju un pakalpojumiem, ignorējot dzimtenes kultūru un kopējos mērķus. Ja dzimtenē priekšroku nedod dzimtenes valodai, tad jārēķinās, ka vienmēr jutīsies kā ciemiņš un vienmēr būs par / pret kaut ko jācīnās. 

Visi jau gribētu, lai viņu kultūra kļūtu par "vienu no" tās vietas kultūrām, kurā dzīvo... bet pie kā tas beigās var novest? Visa pasaule kļūs par kultūru jucekli, un mazajām kultūrām būs īpaši grūti saglabāt savu identitāti. 
Būsim skarbi atklāti - latviešu kultūra pēc simtiem gadu var kļūt tikai par tēmu vēstures grāmatās. Krievu kultūrai tas nu nemaz nedraud. Tāpēc ir tikai loģiski, ka latvieši mēģina aizsargāties pret citu kultūru izplešanos vietā, ko uzskata par latviešu dzimteni. Jo mūsu kultūrai citas dzimtenes nav, tikai Latvija. Krievu kultūrai ir liela un spēcīga dzimtene. 
Tiesa, tagad gan Latvijas kultūrai uzbrukums notiek no citas puses - pārangliskošanās...

Man nekas nav pret krieviem - regulāri skatos un pat atbalstu arī Krievijas sociālos blogerus - Игорь Мёдов, Вася на сене, Слово пацана, un arī Ukrainas Yura Vorozhko. Taču dzimtenes valoda ir un paliek dzimtenes valoda.

Par tehnisko progresu - varas struktūras laikam vēl nav īsti gatavas aptvert, ka viss virzās uz to, ka fiziskos un vienkāršākos darbus nākotnē veiks mašīnas, bet cilvēki kļūs arvien mazkustīgāki un nespējīgāki fiziski par sevi parūpēties... eh, tas jau velk uz distopiju. Taču cilvēks tomēr ir kas vairāk nekā tikai gaļas robots, kam jāiztērē sava dzīve triviālā rutīnas darbs-veikals-mājas ciklā. Tāpēc ir labi, ka progress notiek.

Lai kā nu tur būs, vajadzētu sekot to valstu paraugam, kas jau eksperimentē ar garantēto minimālo ienākumu. Iztikai ir jābūt garantētai, un tālāk jau var pats piestrādāt pie tā, lai būtu arī komforts. Protams, jārēķinās arī ar to, ka mums no dzimšanas nav dots vienāds potenciāls un ir diezgan daudz cilvēku, kas nemaz nav spējīgi iegūt augstāko profesionālo izglītību un nodrošināt sev labāku dzīvi - viņiem "robotu laikmetā" klāsies īpaši smagi. Sociāli atbildīgai valstij būtu jāparūpējas arī par šādiem cilvēkiem.
amazonka69love | 21.09.2022. - 21:39:44

Tiksi starpība ir tāda, ka ko es tu vari izvēlēties, ja nauda ir pietiekama daudzumā, bet valodu nevar izvēlēties, to tev dod vecāki vai nu aprūpētājs, un dzimtenē ir tā kura tu esi dzimis.
Tā ka tas tev ir sūdīgs salīdzinājums, to nevar izvēlēties vai mainits, kas dots tas dots, ne ēst galu vai dārzeņus, tam gan ir dotas visa tiesības un atļauts, neviens tevi nesitīs, un nebļaus virsū, ja ēdīsi ābolu vai buferi, bet ja gribēsi patīk kaut ko krieviski... Tad gan var noķert dūri seja, tik pa4 to ka tā nebija tāda izvēle, tādi bija apstākļi. 
Bet jūs, piedodiet, n@cisti, to nevarat saprast vai apjegt!
Kāpēc man jārunā čau tā valodā, ja mana mani pilnībā apmierina, ar to es spēju komunicēt, un esmu labs cilveces pilsonis, kurš ciena Latviju, zemi, ļaudis...  
Pret cieņu atbild ar cieņu, bet uz naidu atbild ar naidu...  

Jūs vienkārši nespējat to saprast vai apjēgt, nav runā par tautu, bet gan par valodu, un tai nav sakarā ar to tu, tas tiksi līdzeklis ka komunicēt! 
Bet cik reizes jums tas tiks teikts, jūs vienalga nespējat to aptvert vai saprast...
amazonka69love | 21.09.2022. - 21:51:28

Mēs esam apstākļu UPURI, ne viss savas izvēles UPURI !!!
Bet jums to nesaprast, jo jābūt pēc jūsu prātā, un vārdi... Kāpēc jūs nevarat iegūt pilsonību un iemācīties valodu... Prieks kam mums to darīt, ja jūs vienalga nicināt mūs...  
Tik par to ka esam te dzimuši ne pēc savas vēlmes va izvēles, un mums tika iemācīta krievu valoda, arī bez mūsu izvēles...  
Bet jūs vienalga nespēsiet to aptvert, vai saprast!!!
amazonka69love | 21.09.2022. - 22:12:33

Jums netiek laupītāju dzimta valoda, un netiek liegta komunicēt tajā, un ja jūsu nicinājums turpināsies pret cilvēkiem kuri runā krieviski, jūs laupīsiet mums āri mūsu dzimto Latviju, mūsu dzimteni kura esam dzimušu un auguši. 
Bet runā nav par valodu bet par vienādām tiesībām, jo mums visiem Latvija ir dzimtene, zeme kurā esam dzimuši !

Man bija vēlme komunicēt ar bērniem no viņu dzimšanas latviešu valodā, bet tā ka dzimtā valodā ir krievu, latviešu valodu nepārzinu tik labi, tā tad būtu grūtības komunicēt un var arī nepareizi iemācīt kādus vārdus un visas no tā izrietošās sekas, grūtības, un pārpratumus. 
Tāpat ka tagad, visa šī situācija ar valodu ir liels pārpratums! 
Viss ko mēs gribam, lai mums ir vienādas tiesības jo Latvijā ir mūsu dzimtene, tāpat ka jūsu, jo esam te dzimuši...
amazonka69love | 21.09.2022. - 22:20:41

Jebkurā gadījumā, dariet tā ka jums liek sirdsapziņa, veselais saprāts, ne viss ieaudzināts naids uz līdzenas vietas! 
В любом случае, делайте так как велит вам совесть и здравый смысл, а не привитая ненависть на ровном месте! 
amazonka69love | 22.09.2022. - 21:23:48

Надо проголосовать за партию, которая сможет найти общий язык с соседями на востоке, а то скоро у соседей на западе снесёт крышу от недостатка энергоресурсов, поэтому наши соседи на востоке мобилезуются, не для того чтоб напасть, а чтоб защититься когда начнётся заварушка, только потому что восток играл в шахматы, а запад думал что в шашки - потдавки! 😂😂😂
Включите мозг и начинайте уже думать своей головой, а не пропагандой которая зомбирует людей - называются  новости! 😂😂😂
1234
© Gay.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.