Lietotājs
Parole

Par velotrenažieriem mājās, dzīvoklī


alvils | 14.02.2021. - 21:54:24 | Diskusija lasīta 700 reizes

3 mēneši bez sporta zāles ir par daudz un šovakar pasūtīju velotranežieri uz ātrāko piegādi.

Modelis: Christopeit HT3


Gribēju dzirdētu jūsu domas par šo. Tas ir OK? Vai tam var būt kādi trūkumi? Nesaku, ka tas ir ideals, bet man patika max svars 150 kg (esmu zem 100 kg stabili, bet drošībai rezerve der, ja nu grozos vai lielu spēku uzdodu), spārrats laikam 9kg, ir slodzes līmeņi un, cik saprotu, tad slodzi uzdod magnēts un nevis mehānika. Lai gan īsti nevar saprast. Bremzes esot magnēts, bet slodzi nosaka "slodzes kontroles sistēma". Tātad īstas drošības nav. Galīgi nesaku, ka šis ir kas īpaši labs. Droši vien ir arī labāki modeļi, gan vispār, gan pēc cenas/kvalitātes attiecības. Nezinu. Ja kādam ir viedoklis. Padalieties. Ja kritika būs smaga, tad varbūt centīšos pasūtījumu atcelt vai mainīt.


Gribēju arī dzirdēt vispārīgas domas par velo mājās. Līdz šim man tas likās barbarisms, bija grūti noticēt, ka padomju laiku dzīvoklis var izdurēt velo ar līdz pat puszirgspēka slodzi (kas man ir vajadzīga). Bet covid būs mani izmācījis. Lai brūk māja kopā, veselība tomēr ir svarīgāka.


Jaunajos projektos laikam ir trenažieru zāles, nokomplektētas vai vismaz telpas, kur var sportot. Un uzticas, ka kaimiņi no kopēja telpēm nenesīs ko prom.


Zinu, daudziem ziemā ir slēpošana, bet vasarā skriešana. Bet es tomēr esmu par velo. Jo tas nemaitā ceļus, tam var uzlikt pamatīgu slodzi (un tikt pie elsošanas, sviedriem un spēka izjūtas), tas nemaitā plaušu ar augstu gaisu, to var ieplānot neatkarīgi no laikapstākļiem, uzreiz par sakopties pēc treniņa, utt.


Laikam vispirms ir jāvēl laba veselība. Un tad arī forma jāsakārto. Un tad svētais Valentīns vedīs šurp daudz, daudz smuku vīriešu! Ahh, kas tā būs par dzīvi!
Atbildes (2)
amazonka69love | 15.02.2021. - 03:10:56

Велотренажер всё равно что секс без партнёра! 😂
Процесс идёт, а толку особого нету, все-же на улице лучше, а по лесу будет куда приятнее и продуктивнее... Больше мышц задейстованно да и реакция улучшается...  
Хотя зависит чего вы хотите от этого получить!? 😉
kaadskautkur | 15.02.2021. - 18:31:28

Man pašam mājās ir eliptiskais trenažieris. Tā kā ir sēdošs darbs pie datora, tad pēc darba katru dienu kopumā noeju 10km vidēja ātruma pastaigā. Taču ja līst lietus vai ārā pamatīgs sals, vai arī ja esmu apaukstējies, tad trenažieris labi noder, lai virtuāli nostaigātu to distanci mājās. 

Sākumā gan gribēju slēpošanas trenažieri, jo man patīk tas kustību veids, bet diemžēl neatradu neko piemērotu manas istabas izmēriem par saprātīgu cenu.

Starp citu, mans trenažieris arī ir Christopeit. Pirms tam mēģināju lētāku firmu, bet tas izrādījās ar tik indīgi smirdīgu plastmasu, ka istabā nebija iespējams turēt. Ko tik nedarīju - veselu mēnesi vēdināju lodžijā, mazgāju - smaka palika. Veikals bija tik pretīmnākošs, ka piekrita apmainīt to smirduli pret Christopeit; protams, ar piemaksu.
© Gay.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.