Lietotājs
Parole

Что для вас является основой хороших отнашений?


amazonka69love | 26.01.2021. - 14:29:29 | Diskusija lasīta 631 reizes

Абсолютное большинство считает, что основа хороших отношений это дружба!? 🤔
У меня несколько друзей с которыми я дружу уже почти всю жизнь, но переводить наши отношения в романтическую плоскость как-то желания не возникало, не смотря на то что с этими людьми мне не надо сдерживаться и следить за языком, поведением и тд. ведь это мои друзья и пусть им не всегда понятны мои действия, поступки и тд. эти люди всегда поддержут меня или скажут правду какой бы она не была, потому что принимают такой какая я есть! 😊
Atbildes (1)
kaadskautkur | 31.01.2021. - 01:34:05

Atkarīgs, ko un cik daudz kurš sagaida no attiecībām.

Zinu cilvēkus, kam romantika pamostas tikai tad, ja otrs ir vispirms emocionāli un intelektuāli labi iepazīts un ir radusies draudzība. Un zinu arī cilvēkus, kam ir otrādi - romantiskā puse pamostas uz pavisam svešiem cilvēkiem, bet kad iepazīstas un pārāk pierod viens pie otra, tad romantiskās tieksmes noslāpst. Un te cilvēki bieži iekrīt lamatās - sāk meklēt vainīgo vai mocīt sevi ar vainas sajūtu. Taču ir svarīgi saprast, ka mūsu ķermenī ir procesi, kurus mēs nespējam kontrolēt, tāpēc reizēm vainīgs nav neviens. Nevar sākt vai pārstāt just intīmu tieksmi pēc pieprasījuma.

Varētu teikt, ka labas attiecības ir tādas, kurās partneriem saskan vēlmes. Ja kādam ir īpatnības, kas ir pretējas otra cilvēka vēlmēm, tad labas attiecības nesanāks. Un atkal - tās var būt lietas, pie kurām neviens nav vainīgs.

Attiecībās svarīgi visu atklāti izrunāt, saprast, ko kurš grib un uz kādiem kompromisiem gatavs iet, lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu.
© Gay.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.