Lietotājs
Parole

Saprast, kāpēc vīrieši agrāk bija labāki :(?


alvils | 19.06.2020. - 15:05:56 | Diskusija lasīta 1071 reizes

Nets piespēlēja youtube klipu. Klipa otrajā pusē parādās arī jauni vācu vīrieši un uz beigām viņi ir pat tādi kā plikiņi (gandrīz). Čābīga sajūta šo visu skatoties. Liekas, ka vīrieši agrāk bija labāki, godīgāki, mazāk m... īgi, vairāk ticēja tam, ka pasaule var būt laba, bija mierīgāki un vienkāršāki. Jā, un smuki arī bija.

Tādi vīrieši bija, bet varbūt var būt atkal?  


Atbildes (8)
din666 | 19.06.2020. - 19:26:39

Bija... agrāk arī zāle bija zaļāka...  
Arī tagad kādi ir, bet tiešām salīdzinoši maz... Pats kuriozākais, ka nosacitais luzuma punkts ir vairāk vai mazāk tieši mūsu paaudzē. 
Vis stulbākais, ka pedejā laikā vīrieši ir palikuši sievišķīgi.  
Sava ziņā m******* ari agrāk, un tas vēl būtu pieciešams, bet sievisķība vīriešos... brrr... Vaebūt esmu pārak konservatīvs, bet tomēr uzsjatu ka džekam ir jābūt džekam, nevis čiepstošai mamzellei...
emija | 24.06.2020. - 19:50:38

Un tad atnāca tirgus ekonomika ar pūstošo kapitālismu un visu skaisto sapni par gaišo nākotni sabojāja, vai ne?
escape | 25.06.2020. - 09:59:04

Patiesībā tas ir līdzīgi kā tirgus ekonomikā. Mūsdienu tehnoloģiju nodrošinātās iespējas izvēlēties partneri rada ilūziju par neierobežotu piedāvājumu. Cilvēki uzstāda neadekvātas prasības, ļoti ātri notiek vilšanās un partnera nomaiņa.
ht100 | 11.07.2020. - 23:10:09

Ja cilvēks ar sevi nav apmierināts, tad protams viņi bija labāki.
Tieši geji? Uzvedība droši nodeva vienmēr, bet aksesuāri bija ierobežotāki, tas tiesa. Mūsdienās tu netiksi represēts izskata dēļ, tāpēc arī izskatās kā kurš māk.
Es pavisam neuzskatu ka visi vīrieši izskatās slikti. Manuprāt ir ļoti daudz feinu bet nesasniedzamu.
kaadskautkur | 30.07.2020. - 21:06:17

Visstulbākais, ka pēdējā laikā vīrieši ir palikuši sievišķīgi.  


Kas nepatīk visvairāk - sievišķība rakstura, izskata, uzvedības ziņā, vai viss kopā?

Grūti saprast, kur likt robežu. Daudz kas ir ārpus kontroles, un cilvēks pats neko daudz nevar mainīt, ja vien negrib nepārtraukti kaut ko tēlot.

Man teorētiski kā dzimušam un augušam "skarbajos laukos", vajadzēja būt vīrišķīgi parupjam traktoristam, bet ģenētisku īpatnību dēļ esmu sanācis vārgs introverts   Tādas "stereotipiskās riktīgi sieviešu lietas" - kosmētika, slavenību dzīve, mode - mani galīgi neinteresē, taču arī riktīgās veču tēmas - auto, sports, medības, politika, bizness - neuzrunā. Nu ko tad ar to lai iesāk, ka ir tādi "ne cepti, ne vārīti" vīrieši kā es    Un pašam man jau arī nepatīk - es diez vai gribētu nopietnas attiecības ar tādu, bet nu "kas ir, tas ir, kā nav, tā nav"...
valerija38 | 31.07.2020. - 17:06:02

Ja viriesi ir palikusi loti sieviskigi... !!!!! #
alvils | 31.07.2020. - 22:12:27

Ne jau tas, ka sieviešķīgi, tas nav slikti. Slikti ir tas, ka viņi ir nešķīsti un izvirtuši. Un Balzaks rakstīja, ka izvirtuši cilvēki uz vecumu paliekot neglīti, viņam bija romāns par vieglas uzvedības sievieti, kas vecumā bija ārkārtīgi neglīta.
kaadskautkur | 31.07.2020. - 22:19:09

Un sievietes kļuvušas vīrišķīgākas - daudz vientuļo māšu, kurām pašām viss jādara, piemēram, jāremontē dzīvoklis, jāskrūvē mēbeles utt.  Protams, ka stiprai sievietei gribēsies vēl stiprāku vīrieti.

Bet no otras puses, ir dzirdēts, ka sievietes grib vīrieti, aiz kura "droši, kā aiz sienas", taču pēc tam sūdzas, kad tā "siena" ir pārāk trula un nespēj veidot pilnvērtīgas attiecības ikdienā.
© Gay.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.