Lietotājs
Parole

Kopdzīve ar puisi!


gender26 | 11.09.2019. - 08:53:30 | Diskusija lasīta 1312 reizes

Sveiki forumisti. Ceru uz jūsu palīdzību. Ir 21.gs. un cerams šeit ķengas nebūs jālasa. Tad nu tā, nu jau gadu esmu šķīries no sava puiša. Kapēc tas notika, lai paliek pie manis. Bijām kopā 5 gadus. Kādu pus gadu atpakaļ sāku meklēt nopietnas attiecības un ziniet - veltīgi! Neesmu vēl saticis cilvēku, kuram varētu uzticēties. Esmu daudz gājis uz randiņiem, iepazinies ar puišiem, bet... Varu teikt atklāti – daudzi vīrieši ir cūkas. Jā, arī geju attiecībās vīrieši ir kā cūkas. Kāpēc? Manuprāt, 21. gadsimts cilvēci ir sabojājis. Mobilais telefons, internets, iepazīšanās portāli – viss ir palicis par pliku seksu. Nekādas romantikas, nekādas iepazīšanās un mīlestības. Satiekas tikai, lai nodrāztos. Es sev pielaidīšu klāt tikai to cilvēku, kurš pierādīs, ka viņu interesēju kā personība, nevis kā gaļas gabals. Es gribu sev blakus cilvēku, kurš mani dievina, nevis ar kuru var nodrāzties, un – atā! Tāpēc man arī nav attiecību. Pedantisks un prasīgs pret citiem – tas jā! Bet ne iedomīgs! Esmu ļoti parasts puisis, man nav iemesla būt iedomīgam. Un man vispār riebj iedomīgi cilvēki, es tādus uzreiz atsēdinu uz zemes, lai viņi nolaistos no saviem augstumiem. Tāpēc esmu zaudējis daudzus draugus, jo vienmēr esmu teicis taisnību acīs.
Es protu sevi ļoti labi aizstāvēt! Arī fiziski! Esmu gājis jaunsardzē, bijis Zemessardzē un māku sevi aizstāvēt. Es neesmu tas mīkstais, sievišķīgais pediņš. Varbūt varat ko ieteikt, varbūt varat iepazīstināt ar kādu brīvu puisi? Varbūt kāda meitene vēlas būt man labs draugs? Uzrakstiet, ļoti gaidīšu.
Atbildes (2)
stelss | 22.09.2019. - 14:43:18

Incanti, kāpēc vairumam būtu jāvēlas ar Tevi iepazīties? Labāk ceri, ka no tiem, kuriem Tu kā personība patiktu, vismaz viens vēlētos arī ko vairāk... Njaaa, man ir pussprāgušas attiecības, kuras jau 15 gadus velkas. Iesākt jaunas laikam nav cerību. Jo tiem, kuri man patīk, es netīku, bet tiem kuriem es kaut cik tīku, nu galīgi nav manā gaumē... Attiecības varbūt varētu atrast, ja vairāk ietu uz tusiem, iepazīt kādu, sevi parādīt. Bet dzīvoju ritmā - darbs ~ mājas. Izvilkt no majas varēti tikai tas, kurš man patiktu, bet tādu nav!!!  Tāpē samierinies ar to, ka dzīvo sev un pajāt uz kaut kādām attiecībām.
naturalis | 22.09.2019. - 18:58:49

Pamēģini ielikt sludinājumus populāros drukātos žurnālos un laikrakstos, nav haļava - bet atsaucība būs.
© Gay.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.