Lietotājs
Parole

Kur visi nopietno attiecību veidotāji?


gender26 | 02.06.2019. - 21:49:04 | Diskusija lasīta 1450 reizes

Sveiki, tad nu tā īsumā. Esmu nonācis pie personīgā slēdziena, kad starp gejiem nopietnu attiecību meklētāji vienkārši nav 🙈! Esmu mēģinājis iepazīties dažādos geju zināmos saitos un zinat kas atsaucas - seks nogribējušies vai “papucīši” (nekas parsonīgs lūdzu). Vai tiešām puiši ir tik neaktīvi un vēlas visu dzīvi pavadīt vienatnē?! Es ļoti vēlos atrast otro pusīti kopdzīvei, kāzām Dānijā un dzīvei Nīderlandē. Vēlētos dzirdēt gan puišu gan meiteņu viedokli, kā jums gadās? Varbūt starp diskusiju dalībniekiem atrodam viens otru 🏳️‍🌈🙂
Atbildes (7)
barselona | 03.06.2019. - 21:03:04

nopietno attieciibu veidotaaju nekur nav - visiem ir savas nostabilizeejushaas dziives un ieradumi, kurus mainiit nav veeleeshanaas. turklaat attieciibas - tas ir risks un, visticamaak, vilshanaas naakotnee, jo taas prasa visaadus ieguldiijumus..tajaa pashaa laikaa ir tik daudz visa interesanta apkaart, arii cilveeku, ka nav iespeejams koncentreeties uz ko/kaadu vienu..dabiski, visi meklee "savu cilveeku", tikai reti kursh pats kaut ko piedaavaa, bet visi gaida "briinumklikshkki"..
ht100 | 05.06.2019. - 19:34:50

Nav iespējams pasūtīt attiecības. Jums jāsatiekas un jāsatusē līdz saprotiet ka abas puses grib attiecības ar to otru. Vai nu kopīgas intereses, vai kopīgi draugi, vai kopīgs sekss.
Tikai tad kad jūs satusēsiet nāks nākošais jautājums - vai tu esi sapņu puisis tam otram vai tikai pusaklam papucim.
Nav tiesa ka neviens negrib attiecības, bet nu tauta ir izvēlīga. Un vairums geju meklē “īstu vīrieti”. Uzprasi transenēm cik šamējās ir vientuļas.
marmelade | 09.06.2019. - 19:50:21

Vienkarshi neviens neveelas uznjemties atbildiibu ne par ko. Skumja, nolemta sabiedriiba.
trenerite | 10.06.2019. - 13:55:07

Ir tādi kas jau ir nopietnās attiecībās. Ir tādi kas vēl tādām nav gatavi vai gluži vienkārši nevēlas. Bezattiecību cilvēki mūsu kopienā veidojas arī pastāvošo likumu dēł. Gejiem iespējams zūd motivācija jo ja vēlas gimeni ar bērniem diezgan grūta situācija ja vien neesi bagāts. Nav dzirdēts Latvijā pat adoptētu bērnu viendzimumu pārī. Mūsu saniedrībā nemaz nav tik daudz cilvēku kuri būtu aktīvi pret viendzimuma gimenēm. Vairāk jau Saeimā deputāti ar savu spiedienu no mazas saujinas ietekmīgu cilvēku. Bet ja esi ietekmīgs īstajā vietā pat mazākums dominē un nosaka toni mūsu valstī.
kaadskautkur | 10.06.2019. - 18:02:54

Cik esmu redzējis no malas, nopietnas attiecības biežāk izveidojas nevis tad, kad speciāli meklē "īsto cilvēku", bet gan tad, kad sagadās ilgstoši būt kopā ar dažiem cilvēkiem - studijās, darbā - un kad tu it kā nemaz pat neapsver iespēju dibināt nopietnas attiecības ar kādu no tiem, ko uzskati tikai par draugiem vai kolēģiem. 

Zinu vairākus cilvēkus, kas iet uz randiņiem, tad atmet ar roku ... un beigās "sapārojas" ar kādu no tiem, ar ko ir kopā gadiem ilgi "burzījušies" un viņiem kopā ir tiešām ļoti labi. Manam brālim arī bija tāpat.

Varbūt pie vainas ir tā stabilitātes sajūta, kad tu zini, ko no otra var sagaidīt. Un zemapziņā katrā randiņā salīdzini randiņa partneri ar kādu no draugiem, un tad randiņa partnerim vienmēr kaut kā pietrūkst. 

Varbūt uz ilgtermiņu tendētam randiņam vajadzētu būt nevis "satiekamies kafejnīcā un kaut kur patusējam", bet "pastrādājam kopā pāris gadus"   

Protams, seksuālās atšķirības to visu pasākumu pamatīgi sarežģī, jo ir daudz mazāka varbūtība, ka cilvēks, ar kuru tev patīk būt ilgstoši kopā gan darbā, gan izklaidēs, būs arī seksuāli saderīgs.

Tas viss man rada vēlmi pēc tādas sabiedrības, kur būtu normāli veidot stabilus pārus nevis pēc seksuālas saderības, bet gan pēc ciešas ilgtermiņa saderības, seksa lietas atstājot īsiem sakariem, lai "izlādētu" organisma dabīgās vajadzības. 

Sociālās vajadzības var nesakrist ar bioloģiskajām - tas, ka mums garšo tas pats, kas nejauši satiktam cilvēkam kafejnīcā, vēl nenozīmē, ka mums patiks ikdienā būt kopā ar šo cilvēku; un tas pats arī ar seksu. Pat ja "papucīši" satiekas ar "dēlucīšiem" un šajā ziņā viņiem sakrīt, tomēr visādi citādi ir daudz lietu, kas var noiet greizi 
leonuri | 10.06.2019. - 22:13:39

Teikšu pēc sevis - esmu daudzkārt vīlies jo pamatā daudziem nepatīk rast kompromisu un riskēt . 
 Sirds dziļumos gribas attiecības bet bail atkal  būt pievilts, jeb apmānīts.
 Mūsdienās dominē  parazītisms . To ko gribu es - to negrib partneris,   esmu gatavs uz kompromisiem, bet ja tas ir vienpusēji - da nu nafig!
vitao12 | 14.07.2019. - 21:38:04

Nu kā iespējams izveidot atriecības ja tev raksta čau kā iet, čau ko dari, vai negribi iepazīties utt tādi teksti mums vairumam zināmi jau sen, pat ja tu kauko atbildi viņš neatbild
© Gay.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.