Lietotājs
Parole

Vai tiešām geji ir сексуально озабоченные?


wizard | 19.01.2007. - 20:16:33 | Diskusija lasīta 6207 reizes

Bieži nākas dzirdēt, ka geji par seksu vien domā, seksu vien meklē un vispār sekss ir galvenā viņu dzīves sastāvdaļa.

Ejot uz klubiem, uz šo portālu utt. guvu novērojumu, ka tā vis nav. Grūti pateikt, kas gejiem ir vajadzīgs, bet sekss viņiem noteikti nav pirmajā vietā. Klubā viņi tā piedzeras, ka uz rīta pusi tas sekss viņiem sanāk tāds nožēlojams, ar kvalitātes trūkumiem. Internetā vairāk runā, nekā reāli sarunā satikties seksam.

Es nemaz nerunāju par to bezgalīgu vāvuļošanu ’’ak, es gribu mūža mīlu! kur ir mans sapņa princis?’’.

Kā jums liekas? Vai geji netiek apmeloti, kad viņiem piedēvē aizraušanos ar seksu? Drīzāk viņiem ir cits vājums - tieksme sevi demonstrēt, parādīt apkārtējiem savu savdabīgumu, atšķirīgumu no apkārtējiem.

Un šie centieni parādīt sevi kā oriģinālu cilvēku ir tik izplatīti, ka paliek jau neoriģināli.
Atbildes (41)
123
rendija | 19.01.2007. - 21:06:59

Geji,iespējams, dažkārt apmelo paši sevi. Man šķiet, var izdalit abstraktu homo grupu, kas nodarbojas ar šāda steriotipa kultivēšanu. Kas zinamā mērā ir pat izdevīgi. Kad apritē nāk jauns homo, viņš savā ziņā ir balts un nevainīgs. Bieži vien meklē sev piemērotu uzvedības modeli. Tādam iespējams iegalvot daudzko, turklāt bez lielām pūlēm.
Esmu manījusi, ka tie geji, kuri nekādi nav saistīti ar "lielo homo tusu", seksa kulta sienas neslien... un neslienā :))
massege | 20.01.2007. - 02:23:44

я нескажу что озабоченные но в принципе это так!!
покрайней всё идёт только к этому а без этого врядли будет кто-то проявлять интерес!!
rambler | 20.01.2007. - 12:00:49

Nu tas jau vairā kā tād stereotips par gejiem izveidojies.. Da i paši vien izveidojuši.. Tāds imidžš..
-proximus- | 20.01.2007. - 16:18:39

a tjipa hetero nav tādi :D
rambler | 20.01.2007. - 16:57:23

Bet te par viņiem runa neiet..
darven | 20.01.2007. - 18:33:48

shis portaals pierada to ka sex lielai dalai netradicionaali orienteetiem cilveekiem ir viena no svariigaakajaam dziives sastaavdalaam - piedaavajot iespeeju aizpildiit sex anketu, ko liela dala arii izmanto.hm :)
kazis | 20.01.2007. - 18:45:38

Kādā veidā tad šis portāls to pierāda? Manā dumā prātā man būt domāt, ka anketa un sex nav gluži viens un tas pats :)
darven | 20.01.2007. - 19:45:10

manupraat ,piem, diezgan populaaraa saitaa draugiem lv nemaz netiek dota taada iespeeja aizpildiit sex anketu. taapataas kaa daudzos citos saitos , kas nav pieskaitaam pie sexuala rakstura portaala.
toties lielaakaa dala homosex lapas ,piem gay.com kursh arii nebuut nav eirotiska satura saits -piedaavaajums ir, jo peec taadas ir pieprasiijums. ceru ,ka tu kazi saprati apmeeram manu augstaak mineeto domu hehe:)
kazis | 20.01.2007. - 19:54:44

Piemēram, populārais portāls draugiem.lv, ja nemaldos, ir vairāk domāts komunikācijai starp cilvēkiem, kuri viens otru pazīst. Nav nekādas vajadzības norādīt, ka mans augums vai matu krāsa ir tāda un šitāda tiem cilvēkiem, kuri mani tā pat pietiekami labi zina. Paskaties www.tauta.lv un uztaisi sex anketu analīzi par hetero/homo ;)


darven | 20.01.2007. - 20:09:59

piedod taadu tauta.lv saitu es nezinaaju - mana kluuda hehe, bet ka tik shajaa saitaa arii nav taa, ka viens otru paziist loti dzilii, un pie tam no visaam puseem. ups, diskusijas autoram piedoshanu, ka rakstu ne pa teemu.hehe
kazis | 20.01.2007. - 20:48:54

Nu, bet šī galu galā ir tikai viena (teju vai vienīgā) virtuālās kopāsanākšanas vieta gay/bi cilvēkiem LV. Tāpēc uztaisīta pietiekami universāla. Nezinu, prasi saimniekam kāpēc tā un ne savādāk. Bet vietas universālums dod tev iespējas taisīt savu klubu, piemēram, ‘gay literatūra’ un vicot, kamēr vecs paliec.

Manas aizdomas ir tādas, ka gay cilvēki seksa lietas (kas ar ko, kāpēc, cik bieži utt) tomēr pamatā apspriež savā, noslēgtā lokā un nevis ar hetero cilvēkiem. Tāpēc arī rodas kļūdains priekšstats, ka gay/lezby ir seksuāli aktīvāki, biežāk maina partnerus, vairāk ma**ojas utt. Precīzāk, info par to, kas notiek hetero nometnē seksuālo attiecību plāksnē vienkārši nav. Statistiski Latvijā tiek šķirtas 70% no noslēgtajām laulībām. Un ne jau piedegušu kartupeļu vai nemazgātu zeķu dēļ...

mistiq | 21.01.2007. - 07:45:43

piekritu kazim. Nedomaju ka geji ir vairak ozabochenije, drizak tada iluzija rodas, jo biezhi ir taa, ka satiekoties 2 gej cilvekiem, abi viens otru iesakumaa vertee lielaa meraa kaa potencialos sex partnerus. Kadelj? Tadelj ka gej sabiedriba tomer nav tik plasha kaa hetero sabiedriba, plus - pa ielam ar uzraxtu ’gejs’ uz pieres neviens nestaigaa, tadelj atrast sev otru pusiti/sex partneri ir krietni grutak nekaa heterosexualajaa pasaulee, kaut gan vajadziba pec sex visiem ir vienada. Luk tapec arii pirmaa apspriezhamaa tema geju portalos un dzivee ir tieshi sex. Jo taa isti geji no parejas sabiedribas atshkjiraas tikai ar sexualaa partnera izveli, visa parejaa dzive ir tada pati kaa jebkuram citam cilvekam (vismaz taa tam vajadzetu but), tadelj citas temas (mashinas, sports, darbs, izklaide utt) var apsrpiest arii citur - ar kolegjiem, hetero draugiem, parastajos portalos utt.
wizard | 21.01.2007. - 14:04:56

massege, no offence и не принимай на свой счет, но, может быть, проблема в том, что многие люди могут быть интересны только в этом, единственном, аспекте, то есть, простыми словами, кроме как потрахаться с ними ничего общего и не хочется иметь?

Bet par visu diskusiju kopumā gribētu teikt, ka ne jau par to ir runa, ka geji seksu meklē vai nemeklē. Nu, meklē. Un kas no tā? Vienkārši ja jau viņi tik seksuāli un hedonistiski noskaņoti, tad kāpēc lielāku uzmanību pievērš nevis seksam bet alkoholam, Internetam un stulbajai koketēšanai? Man tas brīžiem nav līdz galam saprotams. Tieši šī apstākļa dēļ man šķiet, ka gejiem ir raksturīga ne tik daudz kaut kāda erotomānija, cik narcisisms: paskatieties, cik jauks es esmu, a seksu man nevajag, jo drāžos tikai ar mīļoto, tā kā mans mīļotais esmu es pats, tad gan jau mājās pamasturbēšu:))
satt | 21.01.2007. - 14:39:08

Ужасно... Ужасно озабоченные. :))))
kazis | 21.01.2007. - 15:11:41

Nu, pag! Vārds gay jau savā būtībā ir cilvēku zortēšana pēc vienas, seksuālās pazīmes. Vienā laidā paši gay cilvēki apgalvo, ka gulta ir vienīgā atšķirīgā šīs grupas iezīme. Būtu pagalam stulbi taisīt auto vai kulinārijas recepšu portālu speciāli homoseksuāli orientētiem cilvēkiem.

Narcisms? Varbūt... Izrādīšanās? Droši vien jā. Kaut kā jau to savu potenciālo sex partneri ir jāpiesaista. Palasiet veco onku Freidu :)

Vai tad ne-gay klubos cilvēki dzer tikai diētisko kolu? Wizard ielien gribu.lv čatā un pamēģini sabīdīt kaut ko ar kādu pretējā dzimuma pārstāvi. Arī tur tas KPD (lietderības koeficients) nav diez ko augsts.

massege | 21.01.2007. - 15:44:37

wizard-о чём мы тогда говорим:)))
ты сам дал в кокой то степени ответ:)))
PEACE!!!!!
mistiq | 21.01.2007. - 20:04:29

wizard, ne soglasen s toboj.
Liekas ka tu kartejo reizi centies sexualo tiexmi izskaidrot ar orientaciju. Narcisisms, izradishanas, erotomanija - nevajag visparinat. Tas piemit tikai individam. Un vienalga, ka tas piemit daudziem individiem - es to nesaistitu ar orientaciju. Tapat arii par "a seksu man nevajag" - nu kapec tev tik gruti pienjemt, ka gadaas arii tadi cilveki? Nu ok, protams vairak ir tadu kas liekuljo, bet atkal - tad nevajag visparinat, ka visi tadi ir. Domat "ja gejs - tad noteikti uz sexu kaars" manuprat ir primitivi.
Bet pozicija "dazhi cilveki der tikai lai ar tiem padrazties" ir nekorekta... drizak es teiktu - konkreti TEV ar vinjiem nav nekas cits kopigs, bet varbut kadam citam shis cilvex lixies gana interesants. Plus, gan jau ka tads cilvex arii tevi uzskata kaa "tikai drashanaas" variantu taa pasha iemesla delj - abiem nav nekas kopigs.
wizard | 22.01.2007. - 10:04:17

massege, ответ-то я дал. Но вопросы мы с тобой обсуждали разные. Каждый на своей волне. :)

mistiq, daļēji tev ir taisnība, bet es nekad neupurēšu patiesības meklējumus (un līdz ar to arī vispārinājumus) politiskajam korektumam. Ja noteiktai cilvēku grupai (vai grupas vairākumam) ir raksturīgas noteiktas pazīmes, to nevar ignorēt, ja gribi redzēt lietas reālajā gaismā. Ja negribi, ok, ignorē. Tā, varbūt, ir ērtāk un demokrātiskāk.

Konkrēti par gejiem - varbūt, ne par visiem - ir pamats tādiem secinājumiem gan daļā par narcisisma izplatību, gan arī daļā par dažu personu ierobežotu pielietojumu. Protams, aprobežoties ar vispārinājumu nav pareizi, vajag papētīt tās vai citas parādības cēloņus.

Piemēram, ir vesela virkne cilvēku, ar kuru kādam personīgi var būt interešu un raksturu nesaderība, bet ir lielā daļa cilvēku, kuriem interesē tikai viņi paši, līdz ar to, viņiem pēc definīcijas nevar būt nekāds pielietojums, izņemot šauri pragmātisku (piemēram, sekss).

Tā kā, idealizēt cilvēkus ir ļoti aizraujoša nodarbe, bet kontrproduktīva.
venuss | 22.01.2007. - 11:07:58

Manuprāt šeit atkal ir runa par "aisberga" redzamo daļu . Visvairāk redzami un izceļās tieši seksa meklētāji ar savām aktivitātēm . Klusie romantiķi un lielās mīlestības gaidītāji sevi neizrāda tik aktīvi un tāpēc varbūt rodas maldīgs priekšstats .
mistiq | 22.01.2007. - 18:46:23

Venuss - bingo! Pilnigi piekritu! Tapat kaa sabiedribas stereotips par geju ir tada balerina ar Renates Letvinovas maniereem, rozaa shaliti un vaji attistitu muskulaturu, kas toties labi sajedz modee, lupataas, parfimerijaa un stilaa! ;D Lai gan shadi geji ir kadi 10% no visiem homo/bi cilvekiem kas staigaa pa ielaam. Spriezh pec redzamakiem parstavjiem, kas atstaj visspecigako iespaidu.
Wizard, piekritu arii taviem argumentiem. Bet kada jega malt vienu un to pashu - geji ir erotomani, narcisi utt. Ok, ja vasparinat pec vairakuma - jaa, taa tas ir. Un tas jau sen, patiesibaa, zinams. Bet daudz interesantak butu tiesham saprast KAPEC tas taa ir? Narcisisms kaukadu kompleksu kompensacijai, sabiedribas negativaas attiexmes atspekoshanai..? Luk to, manuprat, butu daudz interesantak apspriest lai atrastu celonjus un noverstu tos :)
Bet par tiem, kuru intereses aprobezhojas tikai ar vinjiem pashiem - tev taisniba, esi mani parliecinajis. Vnk neesu par tadiem aizdomajies jo ipashi ar tadiem cilvekiem nekontakteju. Un man shkjiet, ka arii sex ar tadu cilveku butu visai nebaudams (jo cilvex pirmkart domatu ka pasham iegut baudu), tadelj nekadu, pat ’pragmatisku’ apsverumu delja r tadiem civlekiem nemaz nekontaktejos.
Idealizet cilveku tiesham ir aizraujoshi. Un nerealistiski. Taisniba vien ir. Tomer doma, ka visi cilveki ir tadi, kaadus es tos redzu pelekajaa ikdienaa, uzdzen man depresiju, tadelj tomer censhos ticet tam labakajam cilvekaa ;D
123
© Gay.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.